چشم پزشکی در کلینیک اختیاریه

چشم پزشکی شاخه ای در رشته پزشکی ست که در آن با بیماری های چشم، پلک ها و مجاری اشکی و همچنین فیزیولوژی و آناتومی چشم ها ارتباط دارد. چشم ها به سبب دریافت نور، بینایی و سپس فرمان به مغز برای انجام امور مختلف، در واقع سکاندار بدن هستند و هر ایرادی در آنها می تواند کل فعالیتها را مختل نماید.

 

چشم پزشکی در کلینیک اختیاریه
چشم پزشکی در کلینیک اختیاریه می تواند در بهبود بسیاری از مشکلات در خدمت بیماران باشد.
به کمک چشم پزشکی کاملاً حرفه ای در این کلینیک می توان بیماری های متعددی را درمان و همچنین در سایر روند درمانی، کنار بیماران بود.
این بیماری ها عبارتند از:
– آب سیاه
آب مروارید
– عفونت میکروبی چشم ها
– دکولمان شبکیه
– گل مژه
– …
تمامی این موارد را می توان به کمک متخصصان حرفه ای در کلینیک اختیاریه به شکلی مناسب معاینه، پیگیری و درمان نمود.

هزینه چشم پزشکی در کلینیک اختیاریه

با توجه به وجود تمامی ابزار و امکانات لازم برای معاینه دقیق، تشخیص فوری و همچنین اقدامات لازم برای پیشگیری از روند سریع پیشرفت و درمان بیمای ها در چشم که می تواند عوارض و صدمات جبران ناپذیری داشته باشد، این کلینیک دارای بهترین امکانات و مجرب ترین متخصصان و جراحان است تا بتوانند در سریع ترین و بهترین شرایط ممکن نسبت به درمان بیماری های مختلف چشم اقدام نمایند.
هزینه هایی که برای امور متنوع چشم پزشـکی در کلینیک اختیاریه دریافت می شود کاملاً بررسی شده و تمامی این هزینه ها دقیقاً مشخص و اصولی ست و از این بابت جای هیچگونه نگرانی برای بیمار و همراهان آنها نخواهد بود.

فلوشیپ های چشم پزشکی در ایران

از مهم ترین فلوشیپ های چشم پزشکی که بسیار مهم و کاملاً تخصصی هستند و در حال حاضر در ایران وجود دارند می توان به موارد زیر اشاره نمود که در کلینیک اختیاریه انجام و ارائه می شوند:
– فلوشیپ گلوکوم
– فلوشیپ شبکیه
– فلوشیپ چشم پزشکی کودکان و انحراف چشم
– فلوشیپ پاتولوژی چشم
– فلوشیپ قرنیه و بیماری های خارج چشمی
– فلوشیپ جراحی پلاستیک و ترمیمی چشم

چشم پزشکی کودکان

یکی از مهم ترین فلوشیپ های چشم پزشکی، شاخه کودکان است که در سنین پایین نسبت به تشخیص فوری و صحیح بیماری اقدام و نهایتاً از شیوه های مدرن و بروز درمان، برای رفع آن ایراد استفاده خواهد کرد.
چشم پزشکی در کلینیک اختیاریه می تواند تمامی موارد ذکر شده را در بالاترین و استانداردترین شرایط به بیماران محترم ارائه نماید.

کلینیک اختیاریه

گوش و حلق و بینی _ چشم پزشکی _ دندانپزشکی _ پوست و زیبایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.