پرسش هایی در خصوص لابیاپلاستی

پرسش هایی در خصوص لابیاپلاستی

پرسش هایی در خصوص لابیاپلاستی : در این مقاله به پرسش هایی در خصوص لابیاپلاستی پاسخ داده می شود.

پرسش هایی در خصوص لابیاپلاستی کلینیک اختیاریهآیا دختران باکره هم می توانند جراحی لابیاپلاستی انجام دهند؟

بله این جراحی برای دختران باکره بلامانع است. لابیاپلاستی عملی است که با لبه های واژن سروکار دارد در صورتیکه پرده بکارت داخل دستگاه تناسلی قرار گرفته است؛ در نتیجه در عمل زیبایی واژن هیچ صدمه ای به پرده بکارت وارد نمی شود و این جراحی برای دختران باکره هیچ منعی ندارد.

آیا لابیاپلاستی با درد همراه است؟

بدون شک بسیاری از خانم ها از انجام جراحی لابیاپلاستی می ترسند و تصور می کنند این عمل زیبایی یک جراحی دردناک است. لازم به ذکر است که این جراحی در حال حاضر با جدیدترین متدهای بی حسی انجام می شود. عمل زیبایی واژن هم اکنون بدون کوچکترین درد و تحت بی حسی کامل صورت می گیرد و خیال شما از این بابت کاملاً آسوده باشد.

آیا می توان جراحی زیبایی لابیاپلاستی را هنگام زایمان انجام داد؟

از آنجایی که حین زایمان، میزان خونریزی در واژن بسیار زیاد است لذا انجام جراحی لابیاپلاستی را باید به وقت دیگری موکول کرد. دو ماه بعد از زایمان زمان مناسبی برای انجام جراحی زیبایی واژن محسوب می گردد.

آیا عمل لابیاپلاستی موجب کاهش میل جنسی می گردد؟

از جمله پرسش هایی در خصوص لابیاپلاستی که برخی از خانمها مطرح می کنند این است که مبادا این عمل موجب کاهش میل جنسی آن ها شود. در پاسخ باید گفت عصب های جنسی خانم ها در دو نقطه از واژن قرار گرفته اند. قسمت اول درون واژن قرار دارد که باعث تحریک جنسی درون مهبلی می شود و قسمت دوم در کیتوریس است که سبب ارگاسم بیرونی می شود. بدین جهت که اعصاب جنسی در بخش لابیاها وجود ندارند، عمل زیبایی واژن هیچ آسیبی به میل و روابط جنسی خانم ها وارد نمی کند. از سوی دیگر با زیبا شدن واژن، اعتماد به نفس زنان در روابط جنسی افزایش چشمگیری می یابد و این مورد سبب بهبود روابط جنسی خواهد شد. همین مسئله بهبود روابط جنسی یکی از مهم ترین علل گرایش خانم ها به انجام جراحی زیبایی واژن در سراسر دنیاست.

هزینه عمل لابیاپلاستی چقدر است؟

بدین جهت که جراحی زیبایی لابیاپلاستی برای هر فردی متفاوت است، (با توجه به مشکل هر شخص) ارائه دقیق هزینه این جراحی مشکل است. بهترین راه این است که توسط پزشک معاینه شوید تا هزینه دقیق این جراحی برای شما تعیین گردد.

 

کلینیک اختیاریه

گوش و حلق و بینی _ چشم پزشکی _ دندانپزشکی _ پوست و زیبایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.