اورژانس کلینیک اختیاریه

اورژانس کلینیک اختیاریه در تمامی ساعات شبانه روز آماده ارائه خدمات فوری و سریع پزشکی-درمانی ست تا بتوان به سرعت و با اقداماتی ضربتی نسبت به کاهش درد و نجات بیمار اقدام کرد. پس از انجام اولین و مهم ترین اقدامات اورژانسی و به کنترل در آوردن شرایط، بیمار به بخش های مختلف کلینیک و متخصصان باتجربه این مرکز هدایت تا نسبت به تشخیص بسیار دقیقتر و تخصصی تر اقدام شود.

 

اورژانس کلینیک اختیاریه

 

در اورژانس کلینیک اختیاریه خدمات بسیار متنوع و وسیعی ارائه می شود که هر کدام از آنها می تواند پاسخگوی بخش بزرگی از بیماران باشد.

بخش پزشکی داخلی و اورژانس

یکی از مهم ترین بخش های اورژانس کلینیـک اختیـاریه همین بخش است. مرکزی که در آن با تعداد مناسبی پزشک و پرستار می توان طیف وسیعی از بیماری های داخلی زنان، مردان و کودکان را تشخیص داده و در جهت کاهش درد و درمان فوری آنها اقدام کرد. در این قسمت از کلینیک اختیاریه می توان متنوع ترین خدمات درمانی را دریافت کرد.

بخش جراحی سرپایی اورژانس

همیشه یکی از مهم ترین و حیاتی ترین مراجعات به اورژانس ها، مراجعه افرادی ست که دچار جراحات سطحی یا عمیق بر اثر تصادفات و حوادث مختلف شده اند. در چنین شرایطی، بخش جراحی سرپایی اورژانس کلینیک اختیاریه به سرعت و با توجه به تخصص پزشکان خود اقدام به مداوای آسیب های خطرآفرین و مرگ آور کرده و پس از به کنترل در آوردن شرایط، چنانچه این سطح از اقدامات برای حفظ جان بیمار و حادثه دیده کافی نبود فوراً او را به نزدیکترین بیمارستان اعزام خواهند کرد.

بخش نوار قلب اورژانس کلینیک اختیاریه

در این روزها و با توجه انواع فشارهای عصبی، مشکلات و همچنین آلودگی هوا بیماری قلبی در هر سنی یکی از شایعترین بیماری هاست به همین دلیل در اورژانس اختیاریه بخشی مجزا و بسیار مجهز برای ویزیت فوری و درمان بیمارانی که دچار حمله های قلبی و یا عوارض مختلف آن هستند محیا شده است. در این بخش میتوان از خدماتی مانند نوار قلب برای تشخیص بیماری و سپس درمان استفاده نمود.

ویزیت در منزل توسط اورژانس کلینیک اختیاریه

حتماً برای تمامی ما پیش آمده که یا خودمان و یا یکی از اعضای خانواده به دلیل بیماری قدرت حرکت کردن نداشته و بایستی حتماً بصورت فوری از پزشکی بر بالین بیمار در خانه استفاده کرد. کلینیک اختیاریه این امکان را برای همشهریان عزیز به خوبی فراهم کرده و تمامی افراد می توانند با درخواست پزشک، ویزیت در منزل را برای بیماران خود دریافت کنند.

 

کلینیک اختیاریه

گوش و حلق و بینی _ چشم پزشکی _ دندانپزشکی _ پوست و زیبایی

 

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.