کلینیک اختیاریه

کلینیک اختیاریه یکی از مهم ترین و تخصصی ترین مراکز درمانی شمال تهران است که تقریباً از سال 1352 خورشیدی در حال ارائه خدمات برتر پزشکی به بیماران می باشد. این مرکز مهم با توجه به اهمیت سلامت و بهداشت جامعه، در سال 1392 مجدداً با افزودن بخش های بسیار مهم دیگر، تبدیل به کلینیکی بسیار قدرتمند در ارائه بسیاری از خدمات برتر پزشکی در شهر تهران شد.

 

کلینیک اختیاریه
می توان طیف بسیار مختلفی از تخصص ها را در کلینیـک اختیاریـه مشاهده کرد که هر کدام با وجود برترین متخصصان در حال ارائه بهترین خدمات پزشکی به مراجعه کنندگان می باشند. بسیاری از بخش های فوق تخصصی که از سال 92 به این مرکز بسیار مهم بهداشتی افزوده شدند توانستند سطح خدمات حرفه ای این کلینیک را بسیار بیش از قبل افزایش دهند.

بخش های مختلف کلینیک اختیاریه

این بخش های تخصص، فوق تخصصی و.. را می توان اینگونه ذکر نمود:
– بخش عمومی و اورژانس
– بخش مغز و اعصاب
– بخش دندانپزشکی
– بخش زنان و زایمان
– بخش روانشناسی
– بخش چشم پزشکی
– بخش پوست و زیبایی
– بخش طب سنتی
– بخش شنوایی سنجی
– …
مسئولین و تصمیم گیران مرکز درمانی اختیاریه همچنان در حال افزایش سطح خدمت دهی و تخصص های لازم در این مرکز برای راحتی مراجعه کنندگان و بیماران می باشند.

بخش دندانپزشکی کلینیک اختیاریه

سلامت دهان و دندان همیشه مهم بوده و هست و این اهمیت نه فقط در ظاهر بلکه مرتبط با سایر نقاط بدن نیز می باشد. امروزه ثابت گردیده که برخی بیماری ها مانند پوسیدگی دندان ها، عفونت های مختلف از جمله عفونت لثه ای و… می تواند بر سلامتی انسان بسیار تاثیر منفی داشته باشد و این تاثیر منفی تا حدی ست که حتی بیماری مانند عفونت لثه ای چنانچه در دوران بارداری رخ دهد می تواند منجر به زایمان زودرس و تولد نوزاد نارس شود.
به همین دلیل و همچنین اهمیت بسیار زیاد بهداشت دهان و دندان، در مرکز درمانی اختیاریه که به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در حال خدمات دهی به همشهریان گرامی می باشد بخش دندانپزشکی بسیار مجهز و پیشرفته ای سالهاست در بالاترین سطح از امکانات و خدمات دایر گردیده تا بتوان خدمات بسیار نوین دقیقاً هم تراز با کشورهای پیشرفته جهان ارائه نمود.

بخش مغز و اعصاب کلینیک اختیاریه

اهمیت و خاص بودن مغز و اعصاب در انسان قابل انکار نیست. سلامتی مغز و اعصاب یعنی سلامتی کل بدن و اختلال در این مراکز می تواند مختل شدن بسیاری از فعالیت های بدن را همراه داشته باشد.
به همین دلیل در مرکز درمانی اختیاریه، بخشی به همین منظور تدارک دیده ایم تا بالاترین سطح خدمات برای شما فراهم باشد. بهترین متخصصان نیز هم اکنون در حال ارائه خدمات برتر پزشکی به بیماران می باشند.

 

کلینیک اختیاریه

گوش و حلق و بینی _ چشم پزشکی _ دندانپزشکی _ پوست و زیبایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.