رفع خط خنده با تزریق ژل

رفع خط خنده با تزریق ژل : در این مقاله در خصوص رفع خط خنده با تزریق ژل توضیحاتی ارائه می شود. خط خنده معمولاً در افرادی که صورت لاغر و کشیده ای دارند و مسن هستند مشاهده می شود. برخی افراد با مشاهده خط خنده روی پوست خود، احساس پیری کرده و به فکر راه حلی برای رفع این خطوط می کنند. تزریق ژل میتواند راهکاری مؤثر برای از بین بردن هر گونه خط خنده از روی پوست افراد باشد.رفع خط خنده با تزریق ژل کلینیک اختیاریهافزایش سن نیز موجب انعطاف پذیری پوست، کاهش چربی و حتی عمیق تر شدن خط خنده خواهد شد. باید گفت ژل یا فیلر پوستی در عمق پوست تزریق می شود و موجب نشاط و جوانی پوست افراد می گردد.

پس از تزریق ژل، حجم ژل تزریق شده در زیر پوست بیشتر می شود و از درون موجب افزایش حجم صورت می شود بدین صورت خطوط خنده نیز رفع می شود.

نحوه تزریق

رفع خط خنده با تزریق ژل حدوداً 30 دقیقه به طول می انجامد. برای تزریق ژل ابتدا متخصص از کرم بی حسی استفاده می نماید. سرنگ بسیار باریکی که مقادیر مشخصی از ژل در آن موجود است، روی قسمت های مشخصی از پوست (اطراف خط خنده یا در امتداد آن ها) تزریق می شود. بعد از تزریق ژل خط خنده به پانسمان نیازی نیست و فرد میتواند به سادگی به انجام کارهای روزانه خود بپردازد.

مدت ماندگاری

اثرات حاصل از تزریق ژل موقت به منظور برطرف نمودن خطوط خنده، اغلب مدت 6 الی 12 ماه ماندگاری دارد. بدن افراد به مرور زمان، ژل تزریق شده را جذب می نماید و خط خنده به طور مجدد روی صورت ایجاد می شود. بیماران بسیاری برای تزریق دوره ای ژل، برنامه ریزی می کنند تا برای همیشه ظاهر با نشاط و جوان خود را حفظ کنند.

عوارض

عوارضی مانند تورم و قرمزی، با گذشت 1 تا 2 روز رفع می شود. سایر عوارض از جمله عفونت، واکنش های آلرژیک و کبودی نیز برای افرد به ندرت ایجاد می شود.

به منظور پیشگیری از ایجاد عوارض ناشی از تزریق ژل برای رفع خطوط خنده، تا چند روز از لمس و مالش صورت خود پرهیز نمایید؛ چرا که وارد آوردن هر ضربه و فشاری به قسمت هایی که ژل تزریق شده، موجب پراکندگی ژل در زیر پوست می شود.

هزینه

هزینه های مربوط به رفع خط خنده با تزریق ژل به نوع ژل و میزان مهارت و تجربه متخصص بستگی دارد. اغلب هزینه تزریق ژل با توجه به حجم ژل تزریقی تعیین می شود. هر چقدر خطوط خنده عمیق تر باشد، به تزریق ژل بیشتری نیاز است.

 

 

کلینیک اختیاریه

گوش و حلق و بینی _ چشم پزشکی _ دندانپزشکی _ پوست و زیبایی

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.